Розпочали роботу пришкільні відпочинкові табори

Розпочали роботу пришкільні відпочинкові табори

27 травня 2013 року розпочали роботу 20 пришкільні табори з денним перебуванням на базі освітніх закладів району та 2 профільних табори розпочнуть роботу з 03 червня на базі Центру дитячої та юнацької творчості та з 5 серпня на базі Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи. У них відпочиватимуть 1651 дитина віком від 7 до 16 років. Для цих цілей у районному бюджеті передбачено 205 тисяч гривень.

Серед дітей, які проводитимуть час у пришкільних відпочинкових таборах – 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 35 дітей-інвалідів, 519 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 364 дитини які перебувають на диспансерному обліку. Саме ці категорії: діти із соціально незахищених верств населення, юні обдарування, лідери учнівського самоврядування користуються пільговим правом на відвідування оздоровчого закладу.

Для організації дозвілля та відпочинку школярів складено цікаву та пізнавальну програму культурних і спортивно-масових заходів. В рамках літнього відпочинку буде проведено зліт туристів краєзнавців району (13-16 червня 2013 року у с. Запсілля), футбольний фестиваль для дітей початкових класів «Футбол на Краснопільщині починається з тебе», цікаві екскурсії та поїздки, зустрічі з працівниками правоохоронних органів та медицини.

Відправте коментарій on "Розпочали роботу пришкільні відпочинкові табори"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*