РОЗІГРНО КУБОК ПОКОЛІНЬ – 2020

16 серпня на футбольному стадіоні с. Рясне зібралася вся футбольна родина Краснопільщини аби провести розіграш Кубку Поколінь-2020 та насолодитися грою футбольних команд: «Оріон» с. Осоївка, «Миропілля» с. Миропілля, «Рясне» с. Рясне, «Мезенівка» с. Мезенівка, «Зерне» с. Самотоївка, «NK Group» смт. Краснопілля, «Вікторія» с. Великий Бобрик, «Юність» смт. Угроїди.

О 10.00 годині відбулося урочисте відкриття заходу за участю голови Краснопільської районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА, начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Івана МАТЛАХОВА та голови Федерації футболу Краснопільського району Анатолія ПРИЛЄПИ, які привітали усіх присутніх – вболівальників, глядачів та команди-учасниці змагань, побажали приємного перегляду матчів та перемоги найсильнішим.

За результатами жеребкування команди утворили 4 пари, в  яких і були розіграні путівки в другий етап розіграшу Кубку (таблиця нижче).

У фіналі Кубку зустрілися ФК «Зерне» та ФК «Оріон», які у основний час не виявили кращого та змушені були бити серію пенальті для вирішення питання переможця. І тут футбольний фарт посміхнувся футболістам з с. Самотоївка. Чудова гра голкіпера Богдана УГНІЧА гарантувала звання Переможця та Кубок Поколінь-2020 ФК «Зерне» с. Самотоївка.

Підчас підведення підсумків розіграшу Кубку голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО нагородив кращих гравців пам’ятними статуетками, грамотами команди-призери та грамотою і пам’ятним Кубком команду-переможця. Особливо приємною стала частина шанування та нагородження грамотами тих, хто постійно тримає руку на пульсі футболу, хто допомагає розвивати та не забувати славні традиції футболу у Краснопільському районі.

Кубок Поколінь-2020 року було розіграно, переможець визначений, день був насичений позитивними емоціями та найголовніше того дня панувала справжня футбольна атмосфера.

Цього тижня, 22 та 23 серпня, команди продовжать боротьбу за найголовніший футбольний трофей року – Кубок Переможця Першості Краснопільщини з футболу сезону 2020 року. До зустрічі!

Відправте коментарій on "РОЗІГРНО КУБОК ПОКОЛІНЬ – 2020"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*