Розіграно Кубок Відкриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року

Розіграно Кубок Відкриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Краснопільському районі на 2015 рік в селищі Угроїди 26 квітня 2015 року відбулося грандіозне свято футболу – проведення Кубку Відкриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року.

Цього дня на футбольне дійство з’їхалося 9 збірних сільських футбольних команд: «Псел» с. Запсілля-с. Велика Рибиця, «Темп» с. Хмелівка-с. Чернеччина, «Оберіг» с. Покровка, «Вікторія» с. Великий Бобрик, «Юність» смт. Угроїди, «Мезенівка» с. Мезенівка, «Тур’я» с. Тур’я, «Оріон» с. Осоївка та «Нива» с. Рясне.

Угроїдській селищній раді, членам ГО «Відродження Угроїд», місцевим підприємцям вдалося перетворити спортивний захід на свято як для футболістів, так і вболівальників, із впорядкованим стадіоном, батутами, смачненькими стравами та гарячим чаєм.

Щодо футбольних баталій, які розгортались того дня на футбольному полі, то здивуванням для всіх було майже після кожної гри – серія післяматчевих пенальті. У фіналі ж зустрілися команди: «Мезенівка» та «Оріон» с. Осоївка. Останні двічі вразили ворота мезенівців, на що отримали лише один гол у відповідь. Перемога «Оріон» с. Осоївка з рахунком 2:1.

Відправте коментарій on "Розіграно Кубок Відкриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*