Різдво у Львові

Різдво у Львові

Весело й змістовно учні Краснопільської гімназії провели різдвяні свята. Під керівництвом вчителів Савоненка В.О. та Мигаль Н.В. була організована поїздка до м. Львова з 9 по 11 січня.

Приїхавши до міста, відпочиваючих зустрічала туристична фірма. Проживали наші учні у Центральній музичній школі-хостелі, у якій раніше навчалася народна артистка України  та громадська діячка – Руслана Лижичко.

Першого дня була організована піша екскурсія по місту Львів. Учні відвідали головну Площу Ринок, музей зброї – «Арсенал», Львівську майстерню шоколаду, шахту, де видобувають шоколад тощо.

На другий день наші туристи дихали свіжим карпатським повітрям і відпочивали на гірськолижному курорті «Плай», який знаходився приблизно за  140 км. від Львова. Учні гімназії опановували для себе новий вид спорту – спуск із гори, і дехто навіть катався на санчатах.

Третього дня знову була екскурсія. Учні відвідали Замкову гору – найвищу точку м. Львова, були у храмі Святого Юра, побували біля замку Графа Потоцького, відвідали фірмовий магазин, де готують справжню львівську каву і були в кав’ярні де смакували різними її сортами. Ввечері задоволені, замучені, але щасливі діти змушені були повертатися додому.

Хочеться також зауважити, що смачне триразове харчування проходило в одному із українських затишних кафе. Учні були задоволені і ситі.

Дуже дякуємо нашим учителям за організовану екскурсію. Ждемо із великим нетерпінням наступної поїздки!!!

Педагог-організатор Краснопільської гімназії Юхта Ю.Ю.

Відправте коментарій on "Різдво у Львові"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*