Районне методичне об’єднання вчителів початкових класів

27 лютого 2019 року на базі Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно-літературна освітня галузь». На початку засідання методист РМК Лариса Колибіна  ознайомила з метою та планом роботи районного методичного об’єднання.

У рамках методичного об’єднання вчителем початкових класів Курочкою Оксаною Миколаївною було проведено відкритий урок української мови в 1 класі на тему «Букви Її. Письмо великої букви Ї. Вірш. Головний герой. Послідовність подій». Курочка О.М. розповіла про цікаві освітні зерна американських колег «Інтеграція навичок «Щоденні 5»: читання для себе, читання для когось, робота зі словами, письмо для себе» та поділилась досвідом роботи із використання у освітньому процесі технології «Кластер».

Керівники шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів плідно працювали під час проведення майстер-класу по складанню кластерів. Колибіна Л.В. познайомила присутніх з квестовою технологією у навчанні мови та літератури.

Своїми яскравими враженнями поділилися вчителі початкових класів району на завершення роботи методичного об’єднання.

Відправте коментарій on "Районне методичне об’єднання вчителів початкових класів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*