Пробіг заради пам’яті…

Пробіг заради пам’яті…

04 жовтня 2015 року відбувся легкоатлетичний пробіг пам’яті Чемпіона України з легкоатлетичног бігу Михайла Григоровича Ткаченка.

Ткаченко Михайло Григорович народився 15 жовтня 1930 року в селищі Краснопілля. Навчався в середній школі селища Краснопілля. Після навчання пішов служити на Військово-морський Флот СССР. Відслуживши вступив до залізничного технікуму, закінчивши який став працювати на залізничній станції «Краснопілля», де пропрацював все життя.

Вже в зрілому віці, в 50 років став займатися легкоатлетичним бігом… Заняття яким не пройшли марно. В своїй віковій категорії став Чемпіоном України з легкоатлетичного бігу.

Він був учасником різноманітних легкоатлетичних пробігів, Вікдритих чемпіонатів як Сумської області, так і України. Був учасником Клубу любителів бігу «ЯВІР».

Михайло Григорович займався легкою атлетикою, виступав на різноманітних змаганнях до 80 – ти років. Останній офіційний його старт був на святкуванні Дня села Покровка 14 жовтня 2010 року.

6 січня 2011 року серце відомого бігуна Краснопільщини – Ткаченка Михайла Григоровича, зупинилося.

Кожного року друзі, члени Клубу любителів бігу «Явір», в честь світлої пам’яті Михайла Григоровича, проводять легкоатлетичний пробіг. Цей рік також не став винятком.

Зранку 04 жовтня в центрі селища Краснопілля зібралися спортсмени-легкоатлети, щоб провести легкоатлетичний пробіг пам’яті Михайла Григоровича. Спочатку легкоатлети відвідали кладовище, де запалили свічки пам’яті на місці останнього спочинку видатного легкоатлета Краснопільщини – Михайла Григоровича Ткаченка. Після цього члени КЛБ «Явір» провели 10-ти кілометровий пробіг околицями селища Краснопілля та фінішували на площі біля Краснопільського районного палацу культури.

На самому старті та фініші був присутній начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван Михайлович Матлахов, який у своєму виступі зазначив: «Такі легкоатлетичні пробіги мають бути щорічними, щоб віддавати шану пам’яті тим, хто стояв у витоків створення легкоатлетичного клубу «Явір» і засвідчував своїми результатами, що є на карті України селище Краснопілля, в якому активно діє клуб любителів бігу «Явір».

Вже після пробігу голова КЛБ «Явір» Олександр Олексійович Акименко подякував всім членам клубу, які цього дня відклали всі свої справи та приєдналися до пам’ятного пробігу.

Відправте коментарій on "Пробіг заради пам’яті…"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*