Про оголошення конкурсів

Про оголошення конкурсів

Управління молоді та спорту Сумської  обласної державної адміністрації пропонує всім громадським організаціям району, ініціативним групам молоді долучитися до участі в конкурсі проектів інститутів громадянського суспільства та конкурсі практичних ідей патріотичного виховання, в реалізації яких можливо отримати фінансову підтримку.

Досвід реалізації державної молодіжної політики показує, що максимально дієвим є принцип делегування повноважень молодіжній громадськості, ініціативним групам молоді, інститутам громадянського суспільства. На сьогодні існують позитивні приклади такої співпраці у різних форматах, що також мають вираз і у значній фінансовій підтримці. Особливо актуальною є підтримка представників усіх зацікавлених установ та організацій у напрямку патріотичного виховання дітей та молоді.

Так, сьогодні на обласному рівні оголошено 2 важливих ініціативи:

  • Конкурс практичних ідей патріотичного виховання (далі — КОНКУРС ІДЕЙ), кращі з яких в подальшому увійдуть  у  єдину збірку –альманах методичних рекомендацій, що буде виготовлена та розповсюджена у навчальні, позанавчальні, оздоровчі заклади області для подальшого використання;
  • Конкурс проектів інститутів громадянського суспільства, фінансова підтримка яких буде надаватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році (далі – КОНКУРС ПРОЕКТІВ).

Координатором проведення обох ініціатив визначено управління молоді та спорту Сумської  обласної державної адміністрації. З деталями проведення, термінами та регламентом кожного з Конкурсів можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації в розділі  «Молодіжна політика» за посиланнями:

З усіма пропозиціями та додатковою інформацією ініціативна, активна молодь Краснопільщини може звернутись до відділу освіти, молоді та спорту вул. Мезенівська, 4, ІІ поверх, каб. Спеціалісти, тел.71787,  контактна особа – Рудоман Ольга Іванівна

Відправте коментарій on "Про оголошення конкурсів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*