Про легку атлетику та спортивне орієнтування

Про легку атлетику та спортивне орієнтування

Днями в урочищі Токарі відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування «Пролісок». Взяли участь в даних змаганнях вихованці гуртка «Спортивний туризм» під керівництвом вчителя фізичної культури В. А. Роєнка, що діє при Запсільському НВК.

Приємно що всі три учасниці Запсільської команди посіли призові місця. Так, Ординець Альбіна (Запсілький НВК, 4 клас) здобула «бронзу» у віковій групі Ж-10, Курило Євгенія (Запсільський НВК,9 клас) посіла III місце в віковій групі Ж-16 і остання учасниця нашої команди Петренко Олександра (Миропільський НВК, 11 клас) зайняла II місце в віковій групі Ж-18.

Кілька років поспіль КЛБ «Явір» розпочинав біговий сезон на початку березня, присвячуючи свій перший забіг жінкам та дню народження геніального Т. Г. Шевченка.

Але через цьогорічні примхи природи старт сезону довелось відкласти, але не відмінити. Скориставшись затишшям у «небесній канцелярії», краснопільські бігуни все ж здолати традиційні кілометри, давши таким чином початок новому легкоатлетичному сезону. Любителі бігу щиро вдячні за постійну підтримку голові районної організації «Краснопільський спортивно-технічний клуб» Євгену Васильовичу Калашнікову і сподіваються на подальше співробітництво в питанні розвитку масового спорту та фізкультури на Краснопільщині.

Відправте коментарій on "Про легку атлетику та спортивне орієнтування"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*