«Посміхайтесь, друзі, посміхайтесь!

«Посміхайтесь, друзі, посміхайтесь!»

День Усмішки або День народження смайлика – це чудова можливість створити яскравий та гуманний проект, в межах якого кожен вихованець Краснопільського ЦДЮТ зміг стати творцем «Щасливих смайликів».

19 вересня – День Смайла. Цього року йому виповнюється вже 33 роки!
За цей час смайлик став незмінним атрибутом електронного спілкування і уявити, як можна було б без нього обходитися, практично неможливо. Він замінює те, чого бракує в спілкуванні за допомогою чату або електронної пошти – інтонацію голосу й міміку. Смайли допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто кумедні і викликаютьпозитивні  емоції.
Саме з цього приводу відбулася акція «День народження смайлика» зі смайловою символікою всіх можливих видів. Кожен кабінет і актова зала були прикрашені «жовтими колобочками», виготовленими дитячими руками, створена цікава “галерея посмішок”. До акції залучилися всі вихованці ЦДЮТ – від найменших до найстарших разом із керівниками гуртків.

Міністерство інформації «INFORM» позашкільної дитячої ради «Сузір’я», на чолі з міністром Єлизаветою Мількою, підготували цікаву стінгазету з історією створення електронного друга Смайлика.

Відправте коментарій on "«Посміхайтесь, друзі, посміхайтесь!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*