ПЛАНЕТА ТОЛЕРАНТНОСТІ

ПЛАНЕТА ТОЛЕРАНТНОСТІ

Кожна людина унікальна, має свої погляди на життя і прагне, щоб їх поважали інші. Найважливіше у спілкуванні з людьми – визнати, що кожна особистість бачить світ по-своєму і має на це право! Толерантність – це основа свободи, культура компромісу, терпимість, повага до прав іншої людини, визнання її бажання відрізнятись зовнішнім виглядом, вірою, думками, вчинками.

16 листопада 1995 р. було започатковано Всесвітній рух толерантності, який був схвалений Генеральною конференцією ЮНЕСКО на ХХVIII сесії. Актуальність виховання толерантності учнів у сучасному українському суспільстві великою мірою зумовлюється тим, що перед світом досі стоїть проблема нетерпимості та неповаги, що спричинена економічною нестабільністю, соціальною нерівністю, активізацією злочинності, тероризму, соціальними потрясіннями.

У Краснопільському ЦДЮТ заходи до Дня толерантності проходили у всіх групах вихованців у рамках проведення тижня Толерантності. Керівниками гуртків були проведені виховні години, бесіди, конкурс на кращу листівку-пам’ятку «Я толерантна людина». Підсумковим заходом, де взяли участь майже всі вихованці, стала цікава година спілкування «Планета толерантності», яку підготували лідери учнівського самоврядування із культорганізатором закладу. Не стояли осторонь і самі керівники – для них практичний психолог Петрова Л.В. підготувала та провела тренінг «Наскільки ти толерантний?»

Вихованці ЦДЮТ спостерігали і доводили, що всі ми різні зовні, але нас об’єднує те, що ми − толерантні: здатні допомагати, розуміти, вміти домовлятися, поважати, любити, радіти, робити добро і разом нам веселіше. Бережіть, цінуйте, поважайте, розумійте, любіть людей, з якими вас зводить життя.

Відправте коментарій on "ПЛАНЕТА ТОЛЕРАНТНОСТІ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*