Підвели підсумки Першості з волейболу

Підвели підсумки Першості з волейболу

06 лютого 2016 року в спортивній залі Краснопільської ДЮСШ відгриміли останні цьогорічні баталії за призи Першості Краснопільського району з волейболу. Дуже цікавими виявилися партії між командами с. Великий Бобрик – с. Миропілля, с. Великий Бобрик – с. Рясне та с. Миропілля – с. Велика Рибиця, де емоції як на площадці так і на лавках вболівальників просто зашкалювали, волейболісти показали неймовірну гру, високу майстерність, за що і були нагороджені шквальними оплесками та позитивними вигуками всіх присутніх. В підсумку всіх ігор було підведено остаточні результати:

І місце – с. Великий Бобрик
ІІ місце – с. Миропілля
ІІІ місце – с. Велика Рибиця
IV місце – с. Рясне
V місце – с. Самотоївка
VI місце – с. Сінне

Переможці Першості с. Великий Бобрик були нагороджені Кубком, грамотою відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА та медалями за І місце, срібні та бронзові призери Першості нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку, команди, які не потрапили на п’єдестал отримали грамоти за участь. В кожній команді було визнано кращого гравця Першості та нагороджено їх пам’ятною статуеткою та грамотою.

На урочистому закритті Першості Краснопільського району з волейболу 2016 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА – І.М. Матлахов подякував командам, які прийняли участь у Першості, – за яскраві ігри, велику кількість подарованих спортивних емоцій, вболівальникам за підтримку своїх фаворитів. І. М. Матлахов наголосив на важливості таких змагань, які популяризують гру волейбол серед населення району, так і загалом важливості спорту в нашому житті.

Першість Краснопільського району з волейболу 2016 року закінчилася, але волейбольні пристрасті не надовго нас залишать, адже вже скоро на цій же площадці знову зустрінуться найсильніші команди Краснопільського району… і не тільки, щоб подарувати нам позитивні емоції та неймовірну насолоду від гри у волейбол!

 Підвели підсумки Першості з волейболу

Підвели підсумки Першості з волейболу
Підвели підсумки Першості з волейболу
Підвели підсумки Першості з волейболу
Підвели підсумки Першості з волейболу

Відправте коментарій on "Підвели підсумки Першості з волейболу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*