Перемагають найрозумніші

Перемагають найрозумніші

«Вчитель – це не професія, а велике покликання». Цей вислів є девізом творчого вчителя початкових класів Осоївського навчачально-виховного комплексу Трофімович Тетяни Миколаївни.

Ось вже 14–й рік працює вона в цьому навчальному закладі. «Кожного дня з великим задоволенням йду до школи, в свій клас, де мене зустрічають мої допитливі дітлахи», – говорить Тетяна Миколаївна. З-поміж них виділяється вихований, стриманий, уважний та розумний хлопчик – Перцев Максим, 2007 року народження, учень 3 касу. З початку навчання в стінах школи Максим зарекомендував себе як творчий, інтелектуальний, добрий і зосереджений учень. Навчається на високому рівні, бере участь у багатьох конкурсах. Серед них «Колосок», «Геліант», «Соняшник», «Кенгуру», конкурс з української мови ім. П.Яцика та інших.

Саме Максим виборов І місце в цьому навчальному році в районному етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ місце в обласному турі конкурсу. А нещодавно пройшов ІV етап цього конкурсу в м. Суми. Подарунки отримали і вчитель і її вихованець. Максим був нагороджений дипломом переможця ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Хочеться побажати надалі творчих здобутків Тетяні Миколаївні, успіхів у навчанні Максиму. Так тримати!

Перемагають найрозумніші

Перемагають найрозумніші
Перемагають найрозумніші
Перемагають найрозумніші
Перемагають найрозумніші

Відправте коментарій on "Перемагають найрозумніші"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*