Оздоровлення талановитих та обдарованих дітей – пріоритетне завдання влади

Оздоровлення талановитих та обдарованих дітей – пріоритетне завдання влади

Нещодавно закінчилася Х тематична зміна в ДП МДЦ «Артек», під час якої оздоровлювалося троє дітей нашого району з числа талановитих та обдарованих, переможці обласних олімпіад та конкурсів.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України основними завданнями є покращення якості оздоровлення та відпочинку, збільшення кількості дітей, охоплених різними формами відпочинку та оздоровлення, організація високого рівня безпеки   життя і здоров’я дітей, особлива увага оздоровленню  обдарованих  і талановитих дітей.

З метою заохочення і стимулювання дітей до творчого та особистісного зростання, відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації щоліта виділяє путівки до закладів оздоровлення області та України талановитим та обдарованим дітям.

Так, протягом 2013 року 12 найталановитіших та найобдарованіших, переможців та призерів Всеукраїнвьких та обласних конкурсів, олімпіад, оздоровлювалися в таборі «Чайка», наметовому таборі «Сузір’я», а також у ДП МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода Гвардія».

Відправте коментарій on "Оздоровлення талановитих та обдарованих дітей – пріоритетне завдання влади"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*