Обладнання для навчальних закладів

Обладнання для навчальних закладів

Завершено роботу по завезенню обладнання для харчоблоків та медичного обладнання для медичних кабінетів опорних шкіл освітніх округів Краснопільського району на загальну суму 85714 гривень, які були надані рішенням сесії Сумської обласної ради від 27.07.2012р. як субвенція до бюджету району у 2012 році на виконання обласної програми «Освіта Сумщини у 2012-2015 роках».

Поставка цього обладнання дає можливість вирішити багато болючих питань організації харчування учнів та вихованців Мезенівського навчально-виховного комплексу. Сюди придбано електроплиту, ванни для миття посуду, електрокип’ятильник на 50 літрів, столи для розробки продуктів.

Електроплити отримали також Миропільський та Ряснянський навчально-виховні комплекси, Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Харчоблок Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. поповнився двохсекційною пекарською шафою, Ряснянського НВК – водонагрівачем на 100 літрів, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст. – ванною для миття посуду. Крім цього, навчальні заклади отримали десять м’ясорубок та інше дуже потрібне обладнання.

Поповнився давно очікуваним обладнанням медичний кабінет Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Найнеобхідніше медичне обладнання придбане також для потреб Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Чуєнко Т.Д.

Відправте коментарій on "Обладнання для навчальних закладів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*