О рідне слово, хто без тебе я?

О рідне слово, хто без тебе я?

27 лютого на базі Сумського державного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» – «Живе слово».

Мета конкурсу – підтримка талановитих дітей і учнівської молоді, популяризація театрального мистецтва, сприяння та розвиток національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання дітей і підлітків, пропаганди активних форм дозвілля. «Живе слово» – це виховання любові та поваги до рідної мови, показ краси та багатства художнього слова, доказ того, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб.

На обласному етапі Краснопільщину представляли переможці районного конкурсу: Прийма Олексій та Катриченко Валерія (Краснопільська ЗОШ І- ІІІ ступенів), Нікончук Катерина та Старченко Олександр (Краснопільська гімназія).

Наші конкурсанти зуміли довести, що слово рідне – це душа народу, що краса і сила рідної мови таїться у здатності впливати на почуття людини, будити в ній хороші благородні пориви, змушувати бриніти найтонші струни людської душі. Виступи учасників були вельми результативними Прийма Олексій у номінації «Посміхнемось щиро Вишні» (старша вікова категорія) здобув ІІ місце, а Старченко Олександр у цій же номінації (середня вікова категорія) – ІІІ місце.

Катриченко Валерія та Нікончук Катерина отримали грамоти учасників.

Відправте коментарій on "О рідне слово, хто без тебе я?"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*