Нова українська школа

Нова українська школа

Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

       Минуло два місяці по тому, як розпочалося впровадження пілотного проекту щодо запровадження Концепції Нової української школи в 1-х класах Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Враховуючи нову структуру освітнього процесу, вчителі 1-х класів: Півень Римма Володимирівна, Криворотенко Людмила Анатоліївна, забезпечують процес входження кожної дитини в шкільне життя, послідовність адаптації до нового середовища. Однією з успішних практик є проведення ранкових зустрічей, що допомають вчителю у створенні взаємин між дітьми і потребує немало часу і уваги. Одним із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства. Саме питанню спілкування, взаємодії та співпраці між учителем, учнем і батьками приділяється основна увага сьогодні в цьому колективі.

З метою успішного вирішення питання в освітньому процесі щодо запровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, керівники школи: Яремчук А.І.(директор), Терещенко Н.А.(заступник директора по навчально-виховній роботі), вчителі 1-х класів: Півень Р.В., Криворотенко Л.А., відповідно рекомендаціям Департаменту освіти і науки, Сумського ОІППО беруть безпосередню участь в роботі тренінгів, Всеукраїнських семінарів; використовують в освітньому процесі, зазначені в листі Міністерства освіти і науки України від 23.08.2017 р. №1/9-450, методичні рекомендації для експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів.

Нещодавно, на прохання керівника Лебединського відділу освіти Дудченко Л.П., за домовленістю з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Матлаховим І.М. відбулася зустріч в Краснопільській загальноосвітній школі I-III ст. з питань створення освітнього середовища для першокласників в рамках Нової української школи.

В свою чергу, за ініціативи начальника відділу, молоді та спорту І.М. Матлахова, керівники загальноосвітніх навчальних закладів району, з метою ознайомлення з умовами навчання учнів 1-х класів за новим Державним стандартом, відвідали загальноосвітній навчальний заклад I-III ст. № 27,в м. Суми, де мали змогу поспілкуватися з педпрацівниками, які беруть участь в експерименті, ознайомитись з питаннями облаштування класних кімнат, в яких навчаються учні 1-х класів за пілотним проектом.

Педагоги району добре усвідомлюють,що місія Нової школи -допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Вирішенню цих важливих питань передує наполеглива, повсякденна творча робота освітян.

Методист райметодкабінету Откидич Л.В.

 Нова українська школа  Нова українська школа

Нова українська школа
Нова українська школа
Нова українська школа
Нова українська школа
Нова українська школа
Нова українська школа

Відправте коментарій on "Нова українська школа"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*