«Нехай квітує дерево родинне»

Нехай квітує дерево родинне

Сьогодні у часи великих змін в українському суспільстві так важливо усвідомити кожному з нас своє місце у системі «я – родина – рід – народ». Адже від роду до народу, нації – такий природний шлях розвитку особистості, формування її гуманістичної суті, патріотичної спрямованості, національної самосвідомості й повноцінності, громадянської зрілості.

Згідно плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, відповідно до Положення про соціально-освітній національно-патріотичний проект  «Голос крові: ми – Українці!»,  з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій проведено відбірковий етап (заочного) обласного конкурсу дерев-родоводів “Нехай «квітує дерево родинне», в якому взяли участь родини учнів із Мезенівського, Ряснянського, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІст., Покровської ЗОШ І-ІІст.

Нехай квітує дерево родинне

 Учні досліджували історію своїх родин, родинні гілки в різних поколіннях, презентували в своїх закладах “Родинні дерева”.

В своїй роботі Ігнатенко Дар’я (Ряснянський НВК) відмітила, що «досліджувати своє коріння – виявилось дуже захоплюючим заняттям. Я дізналася багато нового і цікавого про своїх родичів. Спілкуючись з тими, хто ще поруч і памятає тих, кого вже нема, я відкрила для себе таємниці походження нашого роду. Все це надихає мене продовжувати досліджувати свій родовід».

 Побажаємо юним дослідникам натхнення у подальшій пошуковій роботі з вивчення історії роду та збереженні сімейних традицій

Нехай квітує дерево родиннеНехай квітує дерево родинне

Відправте коментарій on "«Нехай квітує дерево родинне»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*