Навчання класних керівників

НАВЧАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВНАВЧАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства в цілому.

На базі Грабовського НВК   для класних керівників закладу, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району 5 лютого 2019 року проведено навчальний тренінг з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «З Україною в серці».

Тренінг провела Бесараб Юлія Віталіївна, учитель Грабовського НВК, яка пройшла навчання у Всеукраїнській школі для тренерів із національно-патріотичного виховання м.Києві.

Юлія Віталіївна ознайомила  учасників тренінгу  з “Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”, “Проблемами патріотизму в сучасному осмисленні”, сутністю поняття “патріотизм”  та “складники патріотизму”, сучасними методами та формами патріотичного виховання.

Були проведені інтерактивні вправи “Патріотом має бути кожен, тому що…”,  “Метод ПРЕС”, “SMS-повідомлення”,  учасники тренінгу працювали в групах – створювали “Портрет людини-патріота”.

Тренінг сприяв:

поглибленню знань педагогів про сутність патріотизму, його суспільну та особистісну цінність, якості людини-патріота;

опануванню  новітніми  формами та методами  організації продуктивної  педагогічної  взаємодії  з учнями на теренах національно-патріотичного виховання.

 

Учасники заходу переконані в тому, що саме національно-патріотичне виховання підростаючого покоління є запорукою мирного майбутнього України, тому кожен з них прагне виховати справжніх патріотів рідної землі.

НАВЧАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
НАВЧАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Відправте коментарій on "Навчання класних керівників"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*