Нарада вчителів географії

Нарада вчителів географії

На базі Краснопільської гімназії  5 червня 2019 року відбулася нарада вчителів географії Краснопільського району, Краснопільської селищної ради, Миропільської сільської ради.

На нараді розглянуто ряд  актуальних  питань в викладанні географії.

Вчитель географії Краснопільської гімназії Юшко Наталія Вікторівна ознайомила присутніх вчителів з навчально-методичним забезпеченням викладання географії на наступний навчальний рік, наголосила на обов’язковості використання в своїй роботі практикумів на кожному уроці. Автора практикуму обирає вчитель на свій розсуд.

Павлова Т.В.(Ряснянський НВК) та Савченко Л.С.(Чернеччинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ЗДО») зробили звіт про відвіданий обласний семінар вчителів географії за темою «Інтегрований підхід до викладання географії в умовах Нової української школи», ознайомили з сучасними формами роботи вчителів,  надали методичні рекомендації по виготовленню топіарію, ментальних карт та лепбуку.

Манжула  О.І., вчитель географії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, свій виступ зосередила на тих проблемах,  які існують у викладанні географії  і в освіті, в цілому.

Всі вчителі висловили думку про поновлення роботи районного методичного об’єднання в складі вчителів географії району, Краснопільської селищної ради та Миропільської сільської ради та запропонували в план роботи внести проведення виїзних семінарів.

Нарада вчителів географіїНарада вчителів географіїНарада вчителів географіїНарада вчителів географії

Відправте коментарій on "Нарада вчителів географії"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*