Нарада для заступників директорів з виховної роботи

Нарада для заступників директорів з виховної роботи

Контроль – це система спостереження й перевірки відповідності процесу функціонування об’єктів прийнятим управлінським рішенням – законам, планам, правилам, наказам, а внутрішкільний контроль – це всебічне вивчення й аналіз навчально-виховного процесу з метою координації всієї роботи відповідно до поставлених задач.

Заступник директора з виховної роботи – це особа, яка координує, контролює питання виховання в закладі.

Саме за темою «Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з виховної роботи» проведена нарада в районному методичному кабінеті. Методист РМК Середа Н.І. познайомила присутніх з завданнями, видами, об’єктами та елементами внутрішкільного контролю.

З досвіду здійснення контролю за станом виховної роботи в закладах поділилися досвідчені заступники директорів з виховної роботи із Краснопільської ЗОШ I-III ст. Борщ В.Г., Миропільського НВК – Скибіна Л.М., Славгородської ЗОШ I-III ст. Махортова Г.П., Осоївського НВК – Змисля Н.В.

На співпрацю заступника директора з виховної роботи з шкільними психологами, соціальними педагогами, контроль їхньої діяльності наголосила Скирта Т.С. – методист з психологічної служби районного методичного кабінету.

Савченко І.М. – методист ЦДЮТ розповіла присутнім вимоги до проведення районних конкурсів та про атестацію творчих колективів в 2015 році.

Відправте коментарій on "Нарада для заступників директорів з виховної роботи"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*