«Намисто Слобожанщини»

«Намисто Слобожанщини»

7 травня 2014 року в м. Суми відбувся обласний туристсько – краєзнавчий квест учнівської молоді «Намисто Слобожанщини». Квест проводився у межах освітнього проекту «Рідна Сумщина», присвячений 75- річчю Сумської області. Наш район успішно представили учні Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Шатьорна Марина, Ільченко Ярослав та Сальник Яна. На початку заходу всі учасники відвідали виставку «Перша світова війна».

Ільченко Я. на краєзнавчій конференції «Скарби з бабусиної скрині» презентував реферативну роботу з мультимедійним супроводом «Подих історії», в якій розповів про пошукову роботу членів краєзнавчого гуртка школи щодо досліджень предметів побуту, родинних світлин, прикрас та одягу.

Шатьорна Марина зайняла І місце , як вихованка гуртка декоративно – ужиткового мистецтва , яка презентувала на виставці експонати з теми « Скарби моєї родини». Це рушник – покутник прабабусі Сватенко Н.А. , якому більше ста років і жіночі сорочки, які вишила її бабуся.

Сальник Я. зайняла ІІІ місце у виставці фоторобіт «З бабусиної скрині». Вона презентувала роботу «Застигла мить». Два фото 30-х років , які об’єднані однією темою-колективізація сільського господарства у с.Славгород.

Переможці отримали грамоти та подарунки.

Після нагородження учасників виставки відбувся краєзнавчий квест, який проводився в центральній частині м .Суми (вулиці Соборна, Воскресенська, площа Незалежності) і передбачав виконання завдань з теми «Історія Сумщини від минулого до сьогодення». Учні показали відмінні знання з історії рідної Сумщини, мали можливість поспілкуватися з ровесниками інших районів і міст Сумської області.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у дослідженні історико – культурної спадщини рідного краю.

Відправте коментарій on "«Намисто Слобожанщини»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*