“МОЯ СУМЩИНА”

"МОЯ СУМЩИНА"

14 березня 2014 року на базі ДВНЗ “Українська академія банківської справи НБУ”, за ініціативи Ради молодих вчених, була проведена молодіжна соціально-економічна гра “МОЯ СУМЩИНА” для загальноосвітніх навчальних закладів Сумщини.

У першому турі гри взяли участь близько 100 учасників. Кожна команда представила на розгляд журі проекти за одним із запропонованих тематичних напрямків:

     1. Соціально-культурний розвиток на Сумщині;
2. Економічний розвиток на Сумщині;
3. Проблеми охорони навколишнього середовища на Сумщині;
4. Розвиток фінансового сектору економіки Сумщини;
5. Сумщина в процесах євроінтеграції України.

Учні 6(10) класу Краснопільської гімназії Юшко Катерина та Гавенко Алла продемонстрували цікаві і оригінальні підходи до вирішення актуальних проблем соціально-економічного та екологічного розвитку Сумщини. Їхні проекти були відібрані для участі у фінальному турі змагань і увійшли до двадцятки кращих.

«Беручи участь у подібних заходах, ми збагачуємо свій кругозір з економічних і соціальних питань, розширюємо коло друзів-однодумців», – ділиться своїми враженнями учасниця фінальних змагань Юшко Катерина.

«Банківська академія завжди гостинно приймає учнів шкіл області у стінах свого навчального закладу, і ми із задоволенням беремо участь у запропонованих ними конкурсах», – говорить Алла Гавенко.

Відправте коментарій on "“МОЯ СУМЩИНА”"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*