Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!

Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ щороку проводиться Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Організаторами конкурсу є Міністерство внутрішніх справ України та  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

14 квітня 2014 року відбувся районний етап цього конкурсу. Учасниками заходу були діти та учнівська молодь від 5 до 17 років, які подали на конкурс малюнки, твори декоративно-ужиткового мистецтва та фотографії. Роботи дітей були об’єднані однією темою – безпека дорожнього руху.   Управління Державтоінспекції в Сумській області провело другий етап  конкурсу, у якому взяли участь учні навчальних  закладів Сумщини. Із загальної кількості робіт школярів, які надійшли до Державтоінспекції Сумської області,  журі визначили 26 кращих , 9 з яких направлено для участі у Всеукраїнському етапі, який проходив 9 вересня 2014 року на базі ДП “Санаторний комплекс “Пуща-Озерна” (м. Київ).

Переможці конкурсу “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху-2014”   зазвичай нагороджуються   дипломами   та   призами.   Крім   того,    журі    та    організатори можуть установлювати спеціальні нагороди окремим учасникам, які виявили оригінальність та креативний підхід до виконання робіт. Спеціальними призами було народжено  4 учасники конкурсу. Серед них – учениця 2 класу Краснопільської гімназії Щебетенко Діана, яка виконала виріб в техніці «м’яка іграшка» «ДАІ та світлофор – запорука безпеки на дорозі» (напрям – твори декоративно-прикладного мистецтва, І вікова категорія). Побажаємо їй подальших творчих успіхів.

Відправте коментарій on "Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*