«Ми – єдина Україна»

«Ми – єдина Україна»

Ти даєш мені сонце погоже,
І повітря даєш, і снагу…
Не вславляти тебе я не можу
Отаку, як життя, дорогу.

       Сьогодні ми звертаємося до своїх животоків – одностайно, щиро, не вагаючись. Саме сьогодні, в час бурхливих історичних, політичних перемін, нам, українцям, необхідно пізнати, зрозуміти клич нашої народної традиційної культури, її одвічний гуманізм, доброзичливість, щиру гостинність, щоб врівноважити свої вчинки, спрямувати їх на утвердження народних цінностей, забезпечення душевного затишку усім, хто живе на землі, що зветься Україна…

Виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формування переконання у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до символів України, до своїх батьків, спонукання гуртківців до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі – це пріоритетні напрями роботи Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості. Саме з цією метою 23 січня 2015 року у закладі відбувся захід під назвою «Ми – єдина Україна».

Урочистості заходу надавала святково прикрашена зала, національний одяг присутніх, звучання українських пісень. Гуртківці, переглядаючи запропоноване слайд-шоу, мали змогу ознайомитися із особливостями сучасних етнографічних регіонів України, поринути у атмосферу національного обряду весілля (відео), спробувати свою спритність у конкурсі «Козацькі забави», поворожити на вдале закінчення навчального року, послухати гуморески, українські пісні, тощо.

Також у рамках заходу гуртківцями декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів проводився майстер-клас з виготовлення українських символів: малювали калину, виплітали з бісеру прапор, розквітали у дитячих руках маки і соняхи.

Ми гордимося тим, що наші діти продовжують і примножують традиції батьків і дідів, мають таланти і Божий дар, і все це присвячують їй, Україні!

Савченко І.М. методист ЦДЮТ

Відправте коментарій on "«Ми – єдина Україна»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*