Ми козацького роду нащадки!

Ми козацького роду нащадки!

Серед усіх напрямів виховання сьогодні найбільш актуальними виступають національно-патріотичне і громадянське. Вони є стрижневими, основоположними, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін. Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості.

Вихованці ЦДЮТ на пропозицію лідерів позашкільної дитячої ради «Сузір’я» Мільки Єлизавети, Тряпкіної Єлизавети, Горіченко Софії, Овєчкіної Богдани, Вакуленко Марини взяли активну участь у підготовці і проведенні шоу – програми до Дня Захисника України «Нумо, козаче!». Культорганізатор закладу спрямувала проведення цього заходу за принципами концепції патріотичного виховання.

У програмі заходу представлені різноманітні конкурси на силу, спритність, винахідливість, гумор. Головну роль у цьому дійстві зіграли вихованці хореографічного колективу «Доміно», зокрема чоловіча половина гуртка. Очолювали команди Артем Парахненко та Андрій Козинченко. Не стояли осторонь глядачі та вболівальники команд. Вони активно підтримували команди речівками із залу, а також готувалися заздалегідь до конкурсу вболівальників у підтримку своїх команд-фаворитів.

Вихованці ЦДЮТ впевнені – День захисника України незабаром увійде до нашого життя, так само як Новий рік, Різдво та День незалежності.

Відправте коментарій on "Ми козацького роду нащадки!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*