Методичне обє’днання вихователів ДНЗ

Методичне обє'днання вихователів ДНЗ

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу №1 «Малятко» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів з теми «Праця як засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників у контексті вимог Базового компоненту дошкільної освіти». Відкрила засідання керівник МО Гура Наталія Миколаївна, яка наголосила на тому, що саме організована трудова діяльність дітей дошкільного віку здатна забезпечити формування у них елементарної готовності до праці, яка виявляється у позитивному ставленні до дорученої або самостійно обраної справи, інтересів до неї, зацікавленості в успішному виконанні.

Вихователь-методист Білоковаленко Наталія Вікторівна ознайомила учасників заходу з презентацією на тему: «Праця як засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників у контексті вимог Базового компоненту дошкільної освіти».

Члени методоб’єднання переглянули заняття-гру «Працьовиті малюки люблять жити в чистоті» з господарсько-побутової діяльності, яке провела вихователь Середа Юлія Миколаївна та домінантне заняття «Ходить гарбуз по городу» у старшій групі, вихователь Петрова Людмила Олексіївна.

В ході засідання вихователі переглянули виставку робіт батьків і дітей, працівників закладу «Дари осені».

Як підсумок засідання було проведено ділову гру «Основні складові трудової діяльності дошкільників.

У невимушеному творчому спілкуванні педагоги отримали дієву теоретичну і практичну допомогу для реалізації завдань трудового виховання дітей дошкільного віку.

Відправте коментарій on "Методичне обє’днання вихователів ДНЗ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*