Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району

Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Малятко» відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів ДНЗ з проблеми «Шляхи організації мовленнєвої активності в дітей дошкільного віку». На заході були присутні вихователі ДНЗ міста та району.

Мова – невичерпне багатство, яким природа обдарувала людину, його можна примножити, а можна й непомітно розгубити. Тож перед нами завжди стоїть завдання: прищепити дитині любов до слова, навчити її чітко, красиво і влучно висловлюватися, обстоювати власну думку. Тобто, першочерговим завданням розвитку мовлення дітей на етапі дошкільного дитинства є виховання мовної особистості, такої, яку характеризує достатній рівень мовленнєво-комунікативної компетентності, яка вільно і творчо застосовує мову в різних ситуаціях життєдіяльності.

Учасників методичного об’єднання привітала та побажала присутнім плідної праці Мигаль Тетяна Миколаївна, завідувач ДНЗ №1 «Малятко» смт.Краснопілля.

Керівник методоб’єднання Кузіна Наталія Вікторівна (вихователь-методист закладу) презентувала систему роботи з мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку в активізації мовлення дітей.

Поділилися власним досвідом роботи вихователь Пищик Тамара Павлівна, яка показала заняття з розвитку мовлення з елементами сюжетно-рольвої гри та економічного виховання на тему «Що нам осінь принесла?».

Під час занняття діти разом з вихователем закріпили і розширили уявлення про сезонні зміни у природі восени, кольори осені. Конкретизували й узагальнювали уявлення про овочі та фрукти. Класифікували дари осені за певною ознакою, користували узагальнюючими словами: овочі, фрукти. Вихователь ознайомила з працею дорослих у продуктовому, овочевому магазині, у супермаркеті; розвивала інтерес у грі; формувала позитивні взаємини між дітьми; виховувала повагу до праці продавця.

Цікаво пройшло інсценування української народної пісні “Ходить Гарбуз по городу” , яку презентували музичний керівник Шевченко Лариса Олексіївна, вихователь Петрова Любов Олексіївна та діти старшої групи. В інсценізації були використані ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, які захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

У рамках методичного заходу вихователем-методистом Кузіною Наталією Вікторівною була проведена ділова гра з розвитку мовлення «Буду професіоналом», педагоги визначили свою фахову майстерність, закріпили вміння працювати підгрупами та навички підготовки для більш ефективної діяльності в мовленнєвому розвитку дошкільників. Вихователі не тільки висловлювали свої думки, але й обґрунтовували їх, були активні, вирішували усі питання, які перед ними ставилися.

Під час підведення підсумків методичного об’єднання методист РМК Колибіна Лариса Василівна відзначила актуальність даної теми на сьогоднішній день та зазначила, що методичне об’єднання проведено на достатньому науковому і методичному рівні.

За результатами роботи методичного об’єднання розроблено рекомендації для педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів району.

Методист відділу освіти Колибіна Л. В.

Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району

Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району
Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району
Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району
Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району
Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району
Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району

Відправте коментарій on "Методичне об’єднання вихователів ДНЗ району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*