Методичне об’єднання вихователів ДНЗ та НВК

Методичне об’єднання вихователів ДНЗ та НВК

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів та НВК району з теми «Гурткова робота як засіб розвитку дітей дошкільного віку». Відкрила засідання керівник методоб’єднання Панченко Л.Д., яка наголосила на тому, що сьогодні надзвичайно актуальною є проблема щодо виявлення здібностей, інтересів, нахилів дітей та їх розвиток, тому у зв’язку з цим перед дошкільним закладом стоїть важливе завдання розвитку творчого потенціалу підростаючого покоління, що, в свою чергу, вимагає вдосконалення навчально-виховного процесу з урахуванням психологічних закономірностей всієї системи пізнавальних процесів.

Широкі можливості у розв’язанні проблеми розвитку творчих здібностей дитини надає гурткова робота, яка набуває сьогодні дедалі більшої популярності і є однією з частин організації життєдіяльності дітей.

Члени методоб’єднання переглянули організацію роботи гуртка з вивчення англійської мови. Вихователь Рибалко Віра Миколаївна в ході заняття «У світі тварин» використала цікаві, різноманітні стимулювальні завдання, які сприяли швидкому запам’ятовуванню мовленнєвих структур та відтворенню їх в життєвих ситуаціях.

В ході методичного об’єднання було проведено круглий стіл «Методика організації гурткової роботи в ДНЗ» та анкетування вихователів «Визначення творчого потенціалу керівника гуртка».

Відправте коментарій on "Методичне об’єднання вихователів ДНЗ та НВК"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*