Методичне об’єднання вихователів

Методичне об’єднання вихователів

На базі Самотоївського ДНЗ «Колосок» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп з проблеми «Технологія Марії Монтессорі» – сучасний погляд».

«Кожній дитині від природи дано бути розумною і успішною людиною. Завдання дорослих – просто допомогти малюкові розкрити свій потенціал, навчити його самостійно осягати світ. Для цього дуже важливо створити середовище, в якому дитина зможе і захоче проявити свої індивідуальні здібності, буде розвиватися і навчатися у власному ритмі. Таку можливість надає нам педагогіка італійського психолога Марії Монтессорі» – відмітила вихователь дошкільного закладу Угніч Наталія Петрівна і в теоретичній частині «Реалізація ідеї раннього розвитку і вільного виховання в педагогічних поглядах Марії Монтессорі» познайомила присутніх з принципами педагогіки Марії Монтесорі, з розвивальним матеріалом для дітей дошкільного віку (сенсорика, моторика, розвиток мови, творчість і т.д.), дала відповідь на питання: чому не варто виправляти помилки дітей та ін..

Під час практичної частини учасникам методичного об’єднання запропонували переглянути гру-заняття з дітьми 4 – 6 років «Допоможи мені це зробити самому» з використанням матеріалів кімнати «Монтессорі» та презентували предметно-розвивальний простір дошкільного навчального закладу.

Відправте коментарій on "Методичне об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*