Методичне об’єднання вихователів

Методичне об’єднання вихователів

На базі Краснопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 «Малятко» відбулося чергове засідання методичного об’єднання вихователів району. Керівник методичного об’єднання Панченко Людмила Дмитрівна провела з педагогами практичну вправу «Експеримент», яка ще раз підтвердила, які широкі можливості у розв’язанні проблеми розвитку творчих здібностей дитини надає гурткова робота.

Це яскраво підтвердилось під час перегляду заняття гуртка «Чомусики – розумники» (керівник гуртка вихователь Рупенко І.В.) на якому були використані ігровий момент, яскрава наочність, роздатковий матеріал, комп’ютерна логіко – математична гра «Танграм», що сприяло розвитку творчих та інтелектуальних здібностей дітей, позитивному емоційному настрою, формуванню адекватної самооцінки.

Під час заняття гуртка «Казковий дивосвіт» (керівник вихователь Гура Н.М.) присутні ще раз впевнились, що дітям дуже цікавим є процес виготовлення та декорування виробів із солоного тіста.

З учасниками заходу мама Рибалко Н.О. з сином Ярославом провели майстер-клас «Бісерне диво», що викликало щире захоплення всіх присутніх.

Також до уваги педагогів була розгорнута виставка робіт батьків з дітьми «Таланти родини – продовжити в дитині», на якій були представлені роботи з природного матеріалу, солоного тіста, бісеру та паперу.

Підводячи підсумки роботи за круглим столом, педагоги зробили висновок, що дошкільний вік дає прекрасні можливості для розвитку здібностей до творчості і від того наскільки будуть використані ці можливості, багато в чому залежатиме творчий потенціал дорослої людини. На згадку гуртківці привітали присутніх з роком Коня і подарували виготовлений із солоного тіста оберіг.

Відправте коментарій on "Методичне об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*