Методичне об’єднання вихователів

Методичне об’єднання вихователів

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Малятко» відбулося чергове засідання методичного об’єднання вихователів району з теми «Організація гурткової роботи в дитячому закладі». Присутні мали змогу переглянути заняття вокального гуртка «Соловейки» – керівник Вербенко Т.І., в ході якого діти продемонстрували знання музичної грамоти та привітали сольним співом членів методичного об’єднання. Спілкуючись з музичним керівником педагоги ще раз впевнились, що включення музики в повсякденне життя дітей в умовах дитячого садка сприяє розвитку їх музичних здібностей.

Члени методичного об’єднання з цікавістю переглянули заняття гуртка з англійської мови – керівник Рибалко В.М.. Для досягнення поставленої мети заняття вихователь продемонструвала як слід створювати позитивну мотивацію щодо вивчення іноземної мови, установлювати з дітьми партнерські відносини. Вихованці гуртка успішно подолали три методичні складові програми, а саме: однослівні речення, висловлювання з двох, трьох і більше слів, досягнення мінімального комунікативного рівня з опрацьованих раніше тем.

Підводячи підсумок роботи методичного об’єднання, методист відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Колибіна Л.В. зазначила, що гурткова робота сприяє розвитку творчих здібностей та інтелекту дитини, а це найкращі інвестиції в майбутнє. Адже формування творчої особистості дошкільника, яка була б здатна пізнавати світ довкілля, приносити в процес пізнання творчість, відкривати нове – є одним із пріоритетів у реалізації сучасних вимог, завдань дошкільної освіти.

Відправте коментарій on "Методичне об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*