Майбутнє без СНІДу

Майбутнє без СНІДу

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цей День було започатковано ще у 1988 році з метою привернення уваги громадськості до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу.

Вже не вперше Краснопільським районним центром дитячої та юнацької творчості проводяться заходи до Всесвітнього Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Саме для того, щоб привернути увагу підлітків та застерегти їх від невиліковної хвороби культорганізатором та практичним психологом ЦДЮТ проведено виховну годину «Майбутнє без СНІДу» та тренінг «Знати, щоб жити». Вихованцям було роздано червоні стрічки, що символізують боротьбу зі СНІДом та листівки, які закликають до толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей.

Кожен повинен задумуватися над тим, яку велику небезпеку становить ця хвороба. Необхідність належного виховання як молоді, так і дорослих є надзвичайно важливо. Це актуально й через те, що Україна, на превеликий жаль, є однією з країн, яка може стати найбільшим імпортером СНІДу у світі.

Люди повинні зрозуміти, що СНІД – це не просто актуальна проблема, це чума ХХІ ст. для нашого суспільства. Саме усвідомлення цього змушує свідому молодь не бути байдужими та берегти себе та своїх близьких.

«Ніхто не застрахований від зараження. Але люди кажуть: “Береженого – Бог береже”. Тому здоровий спосіб життя, дотримання гігієнічних і морально-етичних норм поведінки є першою і основною гарантією від зараження СНІДом» – такі висновки зробили вихованці після спілкування.

Відправте коментарій on "Майбутнє без СНІДу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*