Лижню!

Лижню!

Сьогодні 20 лютого 2013 року відбувся черговий етап ХХІ районних ігор учнівської молоді – лижні гонки. В змаганнях взяли участь 10 команд в складі 48 чоловік (19 дівчат та 29 юнаків). Програма змагань була представлена у таких вікових категоріях:

• Юнаки молодші  8-9 клас    1998-1999 р.  3 км.
                          • Дівчата молодші  8-9 клас   1998-1999 р.  3 км.
                          • Юнаки старші  10-11 клас   1996-1997 р.  5 км.
                          • Дівчата старші  10-11 клас  1996-1997 р.  5 км.

На вид дозволялося виставляти не більше двох учасників.

Переможцями змагань стали учні Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цедрик Олена (11 клас) та Дерев’янченко Дмитро (9 клас) – представники старшої категорії; Свинаренко Катерина (7 клас) та Мігаль Владислав (8 клас) – представники молодшої категорії.

Загальнокомандний залік поділився на дві групи: загальноосвітні заклади І-ІІІ та І-ІІ ступеня. Кращими серед шкіл І-ІІІ ступеня стали:

• Тур’янський НВК – ІІІ місце

Для кожного учасника дані змагання стали не лише черговим досвідом,  а і незабутнім враженням. Адже привітати їх прийшла українська біатлоністка, майстер спорту, член національної збірної команди України, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону – Віта Семеренко. Кожен призер отримав грамоту з рук відомої спортсменки. В кінці змагань всі команди-учасниці отримали солодкі подарунки від знаменитої землячки та мали змогу сфотографуватися з нею.

В свою чергу, начальник відділу освіти, молоді та спорту привітав Віту з успішним закінченням чемпіонату з біатлону та здобуттям нагород, вручивши їй в подарунок букет квітів.