Легкоатлетичний пробіг, присвячений 71 річниці Визволення України від фашистських загарбників

Легкоатлетичний пробіг, присвячений 71 річниці Визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччинита її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Вже стало традицією в ці дні проводити легкоатлетичний пробіг, присвячений цій визначній даті в історії нашої країни. Так, 31 жовтня 2015 року, в сонячний суботній день, на центральній площі селища Краснопілля зібралися члени клубу любителів бігу «Явір» для того, аби вшанувати пам’ять тих, хто боронив рідну країну від фашистських загарбників, хто приклав титанічних зусиль, аби звільнити рідну землю від окупантів.

Легкоатлети стартували від центральної площі селища та пробігли коло через вулиці Слави, Перемоги, Вокзальній, Жовтневій та Сумській. Під час пробігу легкоатлети в руках тримали державний прапор України та прапор Краснопільського району.

Після закінчення пробігу легкоатлети були нагороджені пам’ятними листівками та сувенірними магнітами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Відправте коментарій on "Легкоатлетичний пробіг, присвячений 71 річниці Визволення України від фашистських загарбників"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*