Легкоатлети КЛБ «Явір» вшанували пам’ять жертв голодомору в Україні 1932-1933 років

Легкоатлети КЛБ «Явір» вшанували пам'ять жертв голодомору в Україні

В суботу, 28 листопада, вся Україна вшанувала пам’ять жертв голодомору в 1932-1933 роках. Осторонь не залишилися й легкоатлети КЛБ «Явір», які вже традиційно проводять легкоатлетичні пробіги в знаменні для України дні.

Цього дня легкоатлети, запаливши свічку пам’яті, пробігли вулицями селища Краснопілля, при цьому зупинившись біля пам’ятного знаку жертвам голодомору та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Підведення підсумків легкоатлетичного пробігу відбулося в оновленій спортивній залі Краснопільської ДЮСШ, куди завітала заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації І.В. Юхта.

Ірина Василівна зазначила на важливості цього дня в історії нашої країни, закликала пам’ятати про такі події й вшановувати світлу пам’ять всіх загиблих у ті болючі для українського народу роки. Також подякувала всім членам КЛБ «Явір» за їх незмінні традиції та їх любов до спорту, зокрема – легкоатлетичного бігу.

Всі учасники пробігу були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА а також за зайняте І, ІІ та ІІІ у пробігу Сергій Чеперис, Богдан Воронов та Юрій Бендик відповідно були нагороджені медалями відповідного ґатунку.

Відправте коментарій on "Легкоатлети КЛБ «Явір» вшанували пам’ять жертв голодомору в Україні 1932-1933 років"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*