Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»

Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»

Війна…Війна.. Лише п’ять літер, а скільки сліз і горя.

Чим далі в глиб відділяються від нас роки Великої Вітчизняної війни, тим глибше усвідомлюємо ми величність героїчних звернень тих незабутніх років, подвиги людей, які здобули Перемогу. Як мало залишилося тих, хто може розповісти нам про ті страшні часи.

Хоробро билися з ворогом воїни – краснопільці на фронтах війни. Наші земляки брали участь у битвах за Москву, Сталінград, на Курській дузі, у формуванні Дніпра, штурмі Берліна, інших операціях і боях, і скрізь вони виявляли мужність та хоробрість. Минають роки, відлітають у вічність. Незабаром будемо відмічати 70-ю річницю визволення України від фашистських загарбників та 70-ю річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

В рамках участі учнів у Всеукраїнській історико – краєзнавчій акції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо», з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина України на прикладах подвигів старших поколінь у боротьбі з фашизмом напередодні 9 Травня відбулася учнівська районна краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині» за темою «Дорогами слави та безсмертя». З вітальним словом до присутніх звернулася методист РМК Середа Н.І., яка наголосила на тому, «Що наше з вами завдання берегти і передати наступним поколінням пам’ять про загиблих, про людей, які нам здобули життя».

Пошуковці з кожного навчального закладу розповіли про проведену роботу в ході І етапу акції «А ми тую славу збережемо».

В роботі нашої конференції взяла участь та виступила Радченко Г.М. – керівник гурткової роботи Центру додаткової освіти Краснояружського району, повідала про життя та подвиг Героя Радянського Союзу І.Г. Вдовиченка, уродженця с. Красна Яруга, який здійснив свій подвиг на землях нашого району. В цьому році, 24 квітня виповнилося 90 років від дня народження Героя.

На конференції підведені підсумки районного етапу обласного конкурсу «Ветеран живе поруч», який проводиться щорічно з метою виховання в учнівської молоді поваги до героїв Великої Вітчизняної війни, активізації волонтерської роботи.

В цьому році І місце посів волонтерський загін 9-в класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., координатор Борщ В.Г. ІІ місце – волонтерський загін «Іскра» Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Махортова Г.П., ІІІ місце – волонтерський загін «Берегиня» Великорибицького НВК, керівник Тараско Г.М. Оголошена подяка волонтерським загонам Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слюсарєва О.Б.), Миропільського НВК (кер. Міщенко Н.В.), Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. (пер. Шаркова Н.К.) за милосердя, добро, порядність, уважність до людей похилого віку.

Методист РМК Середа Н.І.

Відправте коментарій on "Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*