Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»

Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»

Відбулася традиційна учнівська конференція «В подорож по Краснопільщині».

До учасників конференції з привітальним словом і побажанням плідної роботи звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М.Матлахов.

Цьогорічна подія не є випадковою, вона знаменна і урочиста в історії нашого району, тому і зібрала кращих пошуковців навчальних закладів в святково-прибраній актовій залі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Саме в цьому році Краснопільщині виповнилося 90 років, тому учні провели значну пошукову роботи і теми виступів розкривали історію і сьогодення нашого району.

В роботі конференції взяли участь пошуковці Краснояружського району Бєлгородської області, з якими ми співпрацюємо близько десяти років з питань вивчення історичної спадщини, яка об’єднує наші райони.

На конференції також підведені підсумки районного конкурсу малюнків і фотографій «Моя батьківщина – мій Краснопільський район», краєзнавчої експедиції «Материнські долі» та виставки творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій рідний край». Переможці нагороджені дипломами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Відправте коментарій on "Краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*