«Краснопільські слобожаночки»

news_22042016.jpg

Навесні на сцені Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості традиційно відбулася конкурсно – розважальна програма «Слобожаночка – 2016», в якій взяли участь: старанна, весела і чарівна Тряпкіна Єлизавета, вихованка гуртка «Ред булл»; мрійлива, старанна і сором’язлива Жбанова Аня, вихованка гуртка «Щасливе дитинство»; товариська, весела і жвава Вакуленко Марина, вихованка гуртка «Сувенірчик»; креативна і наполеглива Гарета Карина, вихованка гуртка «Аквамарин»; весела, старанна і доброзичлива Корнієнко Настя, вихованка гуртка «Доміно».

Найталановитіші та найгарніші конкурсантки змагалися за почесне звання “Слобожаночка – 2016».

Впродовж усієї конкурсної програми дівчат супроводжували та підтримували ведучі конкурсу Овєчкіна Богдана та Чучина Юлія – вихованки гуртка «Чарівна намистинка», Коваленко Артем – вихованець гуртка «Історики – краєзнавці», Лупир Дмитро – вихованець драматичного гуртка «Соняшник».

Конкурсанток справедливо оцінювало почесне журі в складі: Хомічов Іван Петрович, Краснопільський селищний голова – голови журі, Ткаченко Тамара Віталіївна – головний спеціаліст відділу молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, Кононенко Олександр Іванович, керівник гуртка Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Програма складалася з конкурсів: «Знайомство!», «Звичаї українського народу», «Створи композицію», «Хустина», «Живе слово», «Українська пісня», «Дефіле».

За дружньої підтримки всіх присутніх добре показали себе учасниці творчого змагання в усіх конкурсах, а в нагороду отримували бурхливі оплески.

Учасниці, звичайно, хвилювалися перед відповідальним виступом, та коли прозвучали такі знайомі й зрозумілі для кожної конкурсантки слова ведучих: «Я не була за дальніми морями, чужих доріг ніколи не топтала — в своїм краю під буйними вітрами щасливою і вільною зростала…», дівчата стали почувати себе впевненіше.

Перед журі та глядачами постали юні українські красуні, які не лише мали гарний вигляд, але й уміло демонстрували знання національних звичаїв та традицій українського народу, трималися впевнено й гідно.

Вболівальники кожної конкурсантки зустрічали дівчат підбадьорливими вигуками, активно підтримуючи їх.

Учасниці одна за одною розповідали про себе, а на екрані в цей час демонструвалися фото про захоплення та улюблені заняття конкурсанток, участь у гуртках художньої самодіяльності, декоративно-прикладного мистецтва тощо.

У конкурсі «Звичаї українського народу» дівчатка дали відповіді на запитання про народні свята та традиції їх святкування.

Велику зацікавленість у всіх присутніх викликав конкурс «Створи композицію». Учасниці створювали оригінальні композицію з квітів України, які їм було запропоновано, та презентували їх в цікавій формі..

Наступним був конкурс «Хустина», під час якого конкурсантки разом із своїми помічницями продемонстрували оригінальне пов`язання хустки відповідно до традицій певного регіону України.

Конкурс «Живе слово» надав можливість присутнім послухати вірші про Україну у виконанні учасниць – дівчата демонстрували своє ораторське мистецтво.

У конкурсі «Українська пісня» для дівчаток звучали мелодії українських пісень, а вони повинні були відгадати їх назви.

Не менш енергійним було реагування і на конкурс «Дефіле», у якому дівчата представили на суд журі та глядачів свою граціозність, витонченість, невимушеність під час виконання українського танка.

Всі дівчата мають чудові здібності і присутні та журі переконалися в результативності їхньої роботи. І ось настав найхвилюючий момент: підбиття підсумків конкурсної програми. Всі конкурсантки одержали визнання як суддів конкурсу, так і вболівальників та всіх присутніх. Кожна з них здобула титул: Тряпкіна Єлизавета – «Слобожаночка – Чарівність» та отримала приз глядацьких симпатій, який вручив Хомічов Іван Петрович, голова Краснопільської селищної ради; Жбанові Анна – «Слобожаночка – Елегантність»; Корнієнко Анастасія – «Слобожаночка – Посмішка»; Гарета Карина – «Слобожаночка – Старанність», а головна нагорода — звання «Слобожаночка – 2016» – дісталася Вакуленко Марині. Учасниці були нагороджені грамотами, цінними подарунками та бурхливими оплесками всіх присутніх.

Свято пройшло весело і піднесено. Такий захід був цікавим та успішним не випадково: у нашому позашкільному закладі приділяється велика увага національно – патріотичному вихованню підростаючого покоління, адже вони у майбутньому прославлять і примножать українські національні і культурні традиції.

news_22042016.jpg news_22042016.jpg

news_22042016.jpg
news_22042016.jpg
news_22042016.jpg
news_22042016.jpg
news_22042016.jpg
news_22042016.jpg

Відправте коментарій on "«Краснопільські слобожаночки»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*