Корпус Миру в Україні

Корпус Миру в Україні

Корпус Миру є американською урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Корпус Миру прагне розвивати плідну співпрацю з українськими навчальними закладами, які бажають оволодіти новими методами навчання та роботи.

І напевно, ні для кого не секрет, що у Краснопільській гімназії вже другий рік працює добровільцем – вчителем англійської мови волонтер Корпусу Миру – Ро Джуліана. Джі – молода дівчина, яка приїхала до нас із далекої Каліфорнії.

Міс Джуліана разом з її координатором вчителем англійської мови Підопригорою Ю.В., працюють пліч-о-пліч в єдиній команді для покращення знань з англійської мови, обміну досвідом. Ця співпраця дає можливість учням спілкуватися англійською мовою з носієм мови, допомагає подолати мовний бар’єр, підвищується рівень розмовної  англійської мови, розширюються знання про американську культуру.

Міс Джуліана заохочує дітей до активної участі не лише в навчальному процесі, а й у позашкільних заходах  таких як: English club – для учнів початкової ланки, Leadership club – для старшої ланки, робота на пришкільному майданчику у літній період, участь у різних практичних семінарах, підготовка учнів до програми обміну майбутніми лідерами FLEX.

Тому, якщо Ви бажаєте покращити свої комунікативні навички з англійської мови – завітайте до Краснопільської гімназії (кабінет №102, 1 поверх) щоп’ятниці, візьміть участь у заняттях «Вчимо англійську разом».

Відправте коментарій on "Корпус Миру в Україні"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*