КОНКУРС ВОЛОНТЕРСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ВЕТЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»

«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»

Людина починається з добра

Із світла, що серця переповняє.

Ця істина, як світ, така стара,

А й досі на добро нас надихає.

 Н. Красоткіна

Одним з основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських  духовних цінностей та орієнтирів. Серед них – доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, етичні норми, прийняті суспільством.

Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і затьмаритися. Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але й на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу назустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

Підведені підсумки щорічного районного конкурсу  волонтерських організацій «Ветеран живе поруч», метою якого є виховання в учнівської та студентської молоді високої патріотичної свідомості, поваги до учасників бойових дій на сході країни, представників волонтерських організацій, ветеранів минулих воєн, активних учасників Революції Гідності, членів сімей Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців операції Об’єднаних сил.

В своїх звітах волонтери розповідають про свою роботу , основними           напрямами їхньої діяльності є: відвідування ветеранів Другої Світової війни , солдатських вдів, остарбайтерів,одиноких пристарілих, ветеранів педагогічної праці та надання їм посильної допомоги по домашньому господарству,  зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав та в зоні АТО.

Волонтери є активними учасниками Всеукраїнських акцій  «Назустріч мрії», «Серце до серця», «Доброго ранку, ветеране!», «Намалюй малюнок для воїна», операціях «Турбота», «Милосердя», «Ветеранське подвір’я», «Обеліск», благодійних ярмарок.

За підсумками журі волонтерський загін «Ровесник» Покровської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник загону Таран Діана,учениця 9 класу, координатор Рудоман Т.І.- педагог-організатор, посів І місце в районному етапі конкурсу та робота направлена  до участі в обласному етапі конкурсу «Ветеран живе поруч».

Друге місце в конкурсі посіли волонтерські загони із Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Іскра», керівник Почерніна В.В.) та «Добрик» (Ряснянський НВК, керівник Герман Валерія, координатор  педагог-організатор Король Л.І.).

Волонтерський загін «Надія»,керівник Лисенко С.В.,Тур’янський НВК та Мезенівського НВК, керівник Коробець Валерія, координатор Кашина Н.Д.- педагог-організатор, за підсумками журі, отримали ІІІ місце.

Волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»
«ВЕРЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»

Відправте коментарій on "КОНКУРС ВОЛОНТЕРСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ВЕТЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*