Класний керівник року

Класний керівник року

Класне керівництво – основна форма організації виховного процесу в загальноосвітніх закладах. У «Положенні про класного керівника навчального закладу системи середньої освіти зазначено: «Класний керівник – це педагогічний працівник, який здійснює педагогічну діяльність з колективом учнів класу, окремими учнями, їх батьками, організацію і проведення позаурочної та культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу в створенні належних умов для виконання, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту».

Класний керівник здійснює свою діяльність відповідно до основних завдань, які визначені «Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 31.10.2011 №1243.

Нещодавно підведені підсумки районного заочного конкурсу «Класний керівник року», метою якого є сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога з притаманними йому людськими чеснотами. Творчий класний керівник у своїй щоденній практичній діяльності виходить за межі вирішення вузьких проблем: він прагне до співробітництва, співпраці з учнями – членами учнівських об’єднань, пам’ятаючи, що єдиною школою, у якій якнайповніше формуються моральні риси та якості, є реальне життя, з усіма його труднощами й протиріччями, радістю пізнання вільної творчої та природної доброти. Саме від таких класних керівників в цьому році на конкурс надійшли роботи із Великорибицького НВК – Марченко Н.Г., Осоївського НВК – Козир Н.І., Великобобрицької ЗОШ I-III ст. – Дюкарєвої О.О., Ряснянського НВК – Мандриченко О.С., Угроїдської ЗОШ I-III ст. – Стрюкової Н.В., Мезенівського НВК – Хрупи Г.М., Самотоївської ЗОШ I-III ст. – Литюги І.В., Покровської ЗОШ I-II ст. – Марченко О.Л., Хмелівської ЗОШ I-III ст. – Горбача О.О., Миропільського НВК – Бортнік Л.І., Славгородської ЗОШ I-III ст. – Гнилокозової Л.Ф., Краснопільської ЗОШ I-III ст. – Прийми О.А.

В своїх роботах класні керівники ділилися досвідом про створені власні виховні системи, використання інтерактивних методів, інноваційних технологій в своїй роботі, а також про організацію роботи з батьками, громадс кістю, учнівським самоврядуванням.

Журі в складі досвідчених педагогів, заступників директорів з виховної роботи, а саме Борщ В.Г із Краснопільської ЗОШ I-III ст., Махортової І.П. – Славгородської ЗОШ I-III ст., Скибіної Л.М. – Миропільського НВК, Савченко І.М. – методиста ЦДЮТ на основі аналізу поданих на конкурс робіт визнали переможцем Прийму Олену Анатоліївну, класного керівника 9-Б класу Краснопільської ЗОШ I-III ст., II місце посіла класний керівник 9 кл Славгородської ЗОШ I-III ст. Гнилокозова Л.Ф., III місце журі розподілило між Стрюковою Н.В. (Угроїдська ЗОШ I-III ст.) та Кулик Н.М. (Миропільський НВК)

Методист РМК Н.І.Середа

Відправте коментарій on "Класний керівник року"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*