Канікули у Львові

Канікули у Львові

Канікули – це довгождана пора, їх з нетерпінням чекає вся дітвора. Бо це час не лише відпочинку, а й нових відкриттів. У нашому Миропільському НВК навчаються допитливі учні, яким хочеться пізнати багато нового, побувати в різних куточках України. Завдяки нашим незмінним спонсорам, нашим любим батькам діти нашого закладу відвідали місто Львів. Два дні промайнули дуже швидко, як одна мить. Але пам’ять береже спогади про це чудове і прекрасне місто. Місто, яке захоплює, надихає і назавжди залишається в серці. Наша група гуляла старовинними вулицями міста, милувалася архітектурними шедеврами, пам’ятниками, кав’ярням, маленькими чарівними крамничками, де можна купити все,що захочеш.

Почали знайомство з містом з Собору Святого Юра, який зустрічав нас в нічних вогнях, зачаровуючи нас своєю неповторною архітектурою.

Ми побували в самому соборі, милувалися пишними прикрасами та поклонилися святиням.

Відвідали будинок вчених, прогулялися старовинними вулицями Львова, побували в кав’ярні, де існує єдиний в світі кавовий забій.

Ми гуляли містом, захоплювались пам’ятниками видатним людям, милуючись різноманітними скульптурами, фонтанами, чарівними двориками, оперним театром, палацом Потоцьких, майстернею шоколаду,мануфактурою кави, магазинами, де самому можна зробити юрашики, цукерки.

Місто зачаровувало не лише вдень, а й ввечері, дарувало багато радості й тепла.

Другого дня ми відвідали Личаківський цвинтар, вшанували пам’ять Івана Франка, Соломії Крушельницикої, Маркіяна Шашкевича, Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, побували на меморіалі воїнам галицької армії, польським орлятам.

Потім відвідали гору Високий замок, піднялись на вершину, побували в Шевченківському гаю, познайомились з життям та народними промислами народу Західної України, піднялись на вежу ратуші, оглянули місто з висоти. Ввечері прощалися з таким уже рідним містом, яке вражає і чекає знову.

 Канікули у Львові  Канікули у Львові

Канікули у Львові
Канікули у Львові
Канікули у Львові
Канікули у Львові
Канікули у Львові
Канікули у Львові

Відправте коментарій on "Канікули у Львові"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*