IV Сумський обласний турнір юних економістів

IV Сумський обласний турнір юних економістів

Уже четвертий рік поспіль Українська академія банківської справи Національного банку України разом з управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації є ініціатором проведення Сумського обласного турніру юних економістів, який вже встиг стати улюбленим учнівським змаганням для багатьох шкіл Сумської області. Цьогорічний турнір проходив з 9 по 11 жовтня традиційно на базі Академії.

Слід відмітити, що з кожним роком кількість команд, що беруть участь у Сумському обласному турнірі юних економістів, зростає – цього року у турнірі взяли участь 103 учасники із 21 команди з м. Суми та Сумської області. Краснопільську гімназію представляла команда «Fortis», до складу якої входили Савицька Тетяна, Манжула Богдана, Юшко Катерина та Галеженко Валерія, керівник – вчитель економіки та географії Н.В. Юшко. Після тривалої підготовки та плідної праці над питаннями економіки сьогодення, учениці гімназії показали досить непогані результати, виборовши почесне III місце. А ще однією приємною новиною стало те, що у номінації “Зірки турніру” заохочувальними призами також були нагороджені учні, які яскраво себе проявили і вразили журі своєю харизмою і знаннями, серед яких опинилася Манжула Богдана. Також участь у турнірі прийняла команда Краснопільської ЗОШ I-III ступенів «Позитив».

Запитання були доволі складними, за словами науковців, що входили до складу журі турніру, навіть для них. Та все ж, незважаючи на це, майбутні студенти-економісти проявили себе справжніми ерудитами. Члени журі одностайно погодилися з тим, що всі без винятку учасники вирізнялися високою ерудованістю, широтою світогляду, кмітливістю та здатністю відстоювати свою точку зору.

Усі учасники турніру та керівники команд були нагороджені почесними грамотами та цінними призами під час урочистого закриття.

Президент учнівського самоврядування Савицька Тетяна

Відправте коментарій on "IV Сумський обласний турнір юних економістів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*