Інноваційні форми бібліотечно-бібліографічної роботи і використання електронних інформаційних ресурсів

Інноваційні форми бібліотечно-бібліографічної роботи і використання електронних інформаційних ресурсів

21 лютого на базі РМК пройшов семінар на тему: «Інноваційні форми бібліотечно-бібліографічної роботи і використання електронних інформаційних ресурсів». У заході взяли участь бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів району. Кожен учасник мав можливість поділитись власним досвідом та здобутками колег, висловити своє ставлення чи ідеї з питань, що розглядались.

Під час виступів були розглянуті існуючі проблеми та перспективи використання інноваційних форм роботи, обговорені шляхи подолання перешкод на шляху до оновлення змісту шкільної бібліотеки. Серед виступаючих слід відзначити виступ бібліотекаря Ряснянського НВК Клочко Н.Г., яка поділилась власним досвідом використання електронних інформаційних ресурсів у роботі бібліотеки. Ніна Григорівна розповіла про нові форми роботи, які вона застосовує у своїй діяльності з того часу, як у бібліотеці з’явився комп’ютер з доступом до всесвітньої мережі, про значне підвищення зацікавленості, активності користувачів бібліотеки. І, звичайно, значного підвищення ефективності роботи неможливо було б досягти без творчої ініціативи бібліотекаря та підтримки керівництва закладу.

Зустріч пройшла у атмосфері доброзичливої дискусії, де кожен вніс частину свого бачення у питання семінару. Кожна з розглянутих інновацій була обговорена між колегами, що дозволило визначити всі нюанси запровадження інноватики в умовах нашого району.

Відправте коментарій on "Інноваційні форми бібліотечно-бібліографічної роботи і використання електронних інформаційних ресурсів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*