Ідеальні батьки

Ідеальні батьки

Усі батьки сподіваються, що майбутнє їхніх дітей буде щасливим, успішним і чудовим. Як можна дивитись на цих маленьких, до болю рідних людей і бажати чогось іншого? Наші надії та мрії спонукають нас робити для дітей все тільки найкраще.

Кожна людина любить і цінує свій дім, свою сім`ю. Адже будинок вважається власною фортецею, де можна сховатися від будь – яких життєвих негараздів, а люди, які в ньому живуть, які завжди зрозуміють і підтримають у важку хвилину – це і є сім`я. Роль її для кожного з нас величезна. З сім`єю пов`язані всі перші відчуття і уявлення людини, коли вона тільки починає усвідомлювати навколишній світ. А згодом, саме в сім`ї формуються такі людські поняття як любов і турбота. Недарма сім`ю називають осередком суспільства, малою батьківщиною – у ній формується людська особистість, відбувається виховання індивідума. Тому, зазвичай, від того, яка у людини була сім`я, залежить і те, яким він став.

Нещодавно у Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості було проведено конкурсно – розважальну програму «Ідеальні батьки».

Мета заходу полягала у вихованні поваги, взаєморозуміння та гармонії у відносинах між дітьми та батьками.

Під час конкурсно – розважальної програми до уваги батьків та гостей були представлені: виставка декоративно – ужиткового мистецтва гуртків «Чарівна намистинка» (кер. Овєчкіна О.В.), «Сувенірчик» (кер. Завгородня Ю.О.), «Ред булл» (кер. Лебеденко С.О.) та концертні номери від хореографічних колективів «Щасливе дитинство» (кер. Ушкалова В.М.), «Доміно» (кер. Гриценко С.М.), вокального гурту «Асорті» (кер. Давиденко Т.О.), а потім батьки вихованців гуртка «Чарівна намистинка» разом з дітьми змагалися у цікавих конкурсах: «Скласти розбите серце», «Сіамські близнюки», «Знання – сила», «Вгадай мелодію», «Захисники Вітчизни», «Ідеальний партнер», «Дім моєї мрії».

По закінченню заходу сім`ї Придатків, Вихрових, Заікіних, Завгородніх та Завгородніх – Костельнюків були нагороджені грамотами Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості із присвоєнням звання «Ідеальні батьки 2017».

Шановні батьки! Більше всього на світі діти прагнуть контакту з вами й потребують його. Проводьте час з вашими дітьми з користю, слухайте, чого вони хочуть, щоб ваші цілі та очікування співпадали з їхніми потребами. Ви можете здивуватись, дізнавшись, що те, що ви вважаєте для них «кращим», насправді їм просто не потрібно.

Одне висловлювання стверджує: «Життя вимірюється не кількістю вдихів, які ви робите, а кількістю моментів, які захоплюють дух». Приділяйте час особливим моментам спілкування з дітьми – адже це те, що дійсно важливо.

Ідеальні батьки

Ідеальні батьки
Ідеальні батьки
Ідеальні батьки
Ідеальні батьки

Відправте коментарій on "Ідеальні батьки"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*