І знову в трійці призерів

І знову в трійці призерів

Доброю традицією стало проведення Міжнародного турніру з футзалу серед ветеранів Сумської та Бєлгородської областей. Змагання, приурочені Дню захисника вітчизни, відбулися 17 лютого в спортивному комплексі  с.Пролетарстьке, Бєлгородської області РФ. В них взяли участь команди ветеранів Ракитянського р-ну, м.Суми, «Явір» Краснопільського р-ну, «Заря» п.Івня та інші.

Змагання покликані  підтримати високе реноме спорту, стимулювати здоровий спосіб життя, та перш за все, дбайливе ставлення до фізичного стану свого тіла.

Яскравий молодечий запал демонстрували гравці команди «Явір», серед яких:  Завалій М.Ф., Алферов О.Г., Бабич Г.П., Лисенко А.О., Савоненко В.О., Мигаль В.О., Матлахов І.М., Прикота І.В., Яремчук Ю.А., Наливайченко І.О.

Добра фізична форма, невичерпна енергія ветеранів лише зайвий раз довела, що спорт не виснажує організм, а стимулює гармонійний розвиток та сприяє збереженню здоров’я. На підтвердження того, що гра не була простою формальністю, красномовно свідчать результати проведених поєдинків.

В першій півфінальній грі команда ветеранів «Явір» зустрілася з господарями змагань – командою «Спартак» с.Пролетарське. Принципове протистояння завершилося з результатом 7:2, нажаль, не на користь краснопільчан. Друга півфінальна гра відбулася між багаторазовим чемпіоном України серед ветеранів командою «Ніколь» м.Суми та не менш амбітною командою м.Івня Бєлгородської обл. Знамениті земляки здобули перемогу із рахунком 9:4, адже до їхнього складу входили такі, добре відомі нашим вболівальникам, майстри спорту  як Шушин Б.М., Єрмак А.І., Єрмак В.І. та інші.

Незважаючи на поразку в першому матчі, явірці здобули бойову перемогу в грі за ІІІ місце із командою м.Івня з рахунком 6:3.

Окрасою турніру став фінальний матч між «Ніколь» м.Суми та «Спартак» с.Пролетарське, під час якого сумчани вкотре підтвердили свою майстерність, встановивши рахунок 7:4.

За результатами проведеного турніру, суддівської колегією було відзначено найкращих гравців. Приємно, що кращим гравцем команди «Явір» смт.Краснопілля було визначено Мигаля В.О. А завдяки високому професіоналізму та неперевершеній майстерності, титул кращого гравця турніру здобув представник Краснопільського «Явору» Завалій М.Ф.

Призери були нагороджені кубками, медалями та пам’ятними подарунками.

Спогади – це завжди приємно. Вони дають змогу переоцінити події, проаналізувати помилки та досягнення, побачити себе молодим, сповненим енергії та сил. Але найкраще те, що спортивна кар’єра – не просто спогад, а досвід, який дарує нові звершення та перемоги. Спортивний турнір завершився дружньою бесідою учасників довкола круглого столу, за яким принципові супротивники знову перетворилися на щирих друзів та приємних співрозмовників.

Бажаємо ветеранам міцного здоров’я та наснаги, і сподіваємося, що земляки неодноразово порадують нас своїми перемогами!

Відправте коментарій on "І знову в трійці призерів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*