І етап XX Всеукраїнського фестивалю ДЮП

І етап XX Всеукраїнського фестивалю ДЮП

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людей. Разом з тим необережне поводження з ним може привести до виникнення пожежі. Щороку в світі трапляється близько 5 млн. пожеж. В Україні щодня трапляється близько 120 пожеж. Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від пустощів дітей, від їхнього невмілого, необережного поводження з вогнем. То ж не випадково у навчальних закладах району так багато уваги приділяється питанню виховання обережного ставлення з вогнем.

З метою набуття підростаючим поколінням навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загроз і виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності 09 квітня 2014 року в районі проведено І районний етап фестивалю ДЮП-2014.

На змагання прибули чотири команди: команда «Позитив» Краснопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, команда «Гідрант» Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, команда «Вогняний дракон» Чернеччинського НВК, команда «Сірничок» Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів. «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя в біду не потрапляй!»- так звучала тема цьогорічних ювілейних змагань.

«Простір, в якому ми живемо, наповнений красою, радістю, і щастям, – переконані переможці районних змагань члени команди «Позитив» Краснопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, – Дуже важливо зберегти його таким, яким він є: не знищити не зруйнувати, а залишити землю такою чудовою для інших людей». Побажаємо їм успіхів у зональних змаганнях, на яких вони будуть відстоювати честь нашого району.

Відправте коментарій on "І етап XX Всеукраїнського фестивалю ДЮП"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*