«Герої сучасності – серед нас»

«Герої сучасності – серед нас»

Щорічно,в березні місяці, в рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці», з метою виховання в дітей та учнівської молоді любові до Батьківщини, готовності до захисту її честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення проводиться краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас», на якій учні-пошуківці презентують матеріали про земляків-героїв, учасників АТО – військовослужбовців, волонтерів.

В цьому році наш район на конференції представляла учениця Тур’янського НВК Маслова Альона, яка працювала під керівництвом вчителя закладу Л.А.Кіріченко.

Альона поділилася своїми враженнями від відвіданого заходу:

«Захід проводився в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Урочисте відкриття конференції відбулося у актовій залі СОІППО, де перед нами виступили директор обласного центру позашкільної освіти, учасники АТО. Зі сцени лунали вірші та пісні про Україну, її доблесних синів. Потім розпочали роботу секції юних краєзнавців. Я виступала першою. Моя доповідь називалася «Герої неоголошеної війни». В ній я з почуттям болю та гордості розповіла про своїх земляків, колишніх учнів нашої школи, які стояли і стоять на захисті східних кордонів нашої Батьківщини. Слухаючи виступи учнів, які представляли різні міста та райони Сумщини, розуміла гостро, як ніколи, почуття гордості за Україну, її народ, який не можна скорити; за героїв сучасності – гордість нації, які вчать нас любити Вітчизну так, як люблять вони».

Відправте коментарій on "«Герої сучасності – серед нас»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*