Фестиваль «Гармонія руху»

Фестиваль «Гармонія руху»

З метою збереження і зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму в дошкільних навчальних закладах Краснопільського району з 15.10.15 по 25.10.15 року був проведений фестиваль «Гармонія руху». В ньому взяли участь діти всіх дошкільних навчальних закладів всіх вікових груп, батьки вихованців. Упродовж фестивального тижня були використані різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним застосуванням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо.

Для повної реалізації завдань, максимального досягнення поставленої мети, кожним дошкільним навчальним закладом було розроблено програму проведення фестивалю. Відповідно до програм у закладах були проведені такі заходи: спортивні змагання з елементами валеології та ОБЖД, краєзнавчо-туристичні розваги, міні заняття валеологічного напрямку, рухливі ігри, загартовуючі процедури під час проведення коригуючої гімнастики після денного сну, різновиди дихальної гімнастики, читання та обговорення творів валеологічного напрямку, проведення фізкультурних пауз та фізкультурних хвилинок оздоровчого напрямку. Спортивно-музичні свята «Я здоров’я збережу, сам собі допоможу», «Кличе в коло гра весела», «Веселимось, граємось, здоров’я набираємось», спортивні свята: «Козаком не просто стати – треба добре працювати», драматизації «Казкові герої із спортом знайомі», «Зайчик застудився», конкурс малюнку «Тато, мама, я – спортивна сім’я», спортивне свято «На гостини до зайчика», спрямовані на збереження здоров’я дітей.

Фестиваль «Гармонія руху» приніс велику користь та задоволення дошкільнятам. Він сприяв активізації пізнавальної і фізичної діяльності дітей, гармонізації їх внутрішнього світу, збагаченню чуттєвої сфери та творчої уяви дітей, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення дітьми своїх здібностей, віри у власні сили.

Відправте коментарій on "Фестиваль «Гармонія руху»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*