Фестиваль «Гармонія руху»

Фестиваль «Гармонія руху»

Бути здоровим — висока мета,
Кожного, хто у садочку зроста.
Бути здоровим, красивим і дужим.
Розумним, активним і чуйним до друзів!

       З 3 по 7 жовтня у дошкільних навчальних закладах району проходив фестиваль “Гармонія руху”. У проведенні фестивалю взяли участь діти раннього, молодшого, середнього і старшого дошкільного віку, педагогічні працівники, батьки.

Основною метою фестивалю стало стимулювання рухової, музичної, художньо-естетичної діяльності дітей; забезпечення збереження фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей; формування у дітей емоційно-позитивного відношення до гри, руху, танців, спортивних ігор і вправ; стимулювання батьків до оздоровлення дітей, участі в освітньому процесі дошкільного навчального закладу; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.

У рамках проведення фестивалю використані різноманітні форми організації життєдіяльності з дітьми дошкільного віку: музичні, спортивні розваги, спортивні ігри, атракціони, велосипедні та самокатні перегони, рухливі ігри, дитячий туризм, прогулянки-подорожі еколого-оздоровчими маршрутами, екскурсії, спортивні, музичні та музично-спортивні свята, Дні здоров’я, Дні естафет. Активно застосовувалися здоровязбережувальні технології, елементи ігрогімнастики, ігропластики, ігрового самомасажу, хвилинки-здоровинки, пальчикові та музично-рухливі ігри, ігри-релаксації, імітаційні вправи, пластичні етюди.

На допомогу педагогам у дошкільних навчальних закладах оформлювалися тематичні виставки методичних та інформаційних матеріалів, проводилися майстер-класи, семінари-практикуми.

Для батьків вихованців підготовлені тематичні інформаційні ширми з порадами та рекомендаціями щодо використання рухів та музики у зміцненні здоров’я дітей.

Фестиваль «Гармонія руху» приніс велику користь та задоволення дошкільнятам. Він сприяв активізації пізнавальної і фізичної діяльності дітей, гармонізації їх внутрішнього світу, збагаченню чуттєвої сфери та творчої уяви дітей, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення дітьми своїх здібностей, віри у власні сили.

Фестиваль «Гармонія руху» Фестиваль «Гармонія руху»

Фестиваль «Гармонія руху»Фестиваль «Гармонія руху»Фестиваль «Гармонія руху»

Відправте коментарій on "Фестиваль «Гармонія руху»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*